Hodně lidí touží v létě prožít něco opravdu nebývalého, bohužel ale většina z nich nemá dostatečné množství financí na to, aby si tento ideální sen mohli splnit. Pokud patříte mezi ně, tak je tento článek právě pro vás. Nemusíte totiž věšet hlavu, neboť i u nás se najde opravdu hodně možností, jak si léto užít naprosto na maximum. Skvělou alternativou adrenalinového zážitku je vodácký pobyt hezky u nás v Česku. Možností proto máme opravdu mnoho a kvality služeb jsou také výborné, takže budete mít opravdu o všechno potřebné vystaráno a nic nebude bánit v to, abyste si dovolenou naprosto užili.

motory

Pokud vás ovšem tak trochu nebaví obyčejná jízda na raftu či kánoi, tak můžete zavítat do nějakého vodáckého střediska, kde si můžete za vcelku levný poplatek půjčit něco už trochu vytuněného – například nějaký člun s pořádným motorem. Ty nejlepší jsou samozřejmě lodní motory honda, ale na to se asi pronajímatele ptát nebudete, ovšem je to dobré vědět pro případ, že by se vám jednou podařilo si vydělat na nějaký ten vlastní člun. To už by pak ovšem posunulo hranice vašich možností někam úplně dál. Jestli je toto ale pro vás příliš, tak se stačí jednoduše vrátit k původnímu plánu – tedy k dovolené na některé z českých řek.

motor lodí

Před odjezdem si rozhodně zkontrolujte aktuální podmínky pro sjízdnost dané řeky a také neváhejte s rezervací lodí a lodních barelů. S sebou budete potřebovat klasicky jen to nejnutnější. TO znamená hlavně stan, spací pytel a nějakou dobrou karimatku, aby si vaše záda i zvládla odpočinout po celém dni sezení v lodi a pádlování. Kromě těchto nejnutnějších prvků už budete potřebovat jen nějaké ty plavky a takové ty nejzákladnější věci. Ovšem pozor, je dobré si s sebou vzít i nějakou bundu či něco pro případ, že by nebylo zrovna to nejlepší počasí. Kromě toho už je voda opravdu jen a jen radost a můžete si být jistí, že si tento druh trávení dovolené zamilujete.