Chtěli byste nechat provést optimalizaci svého webu, ale nevíte, jak na to? Nezoufejte, to neví prakticky nikdo, kromě zkušených odborníků, kteří s tím mají mnohaleté zkušenosti. Vyplatí se vám tedy investovat do služeb profesionálního seo konzultanta, který vám pomůže zhodnotit vaši situaci a navrhnout to nejlepší možné řešení, které bude připadat v úvahu.

vyhladávač

Služby, které se vám vyplatí

Do tvorby svého webu jste pravděpodobně investovali tisíce korun, pokud jste si jej tedy netvořili sami. Dost pravděpodobně jste však zapomněli právě na optimalizaci. Ta je přitom velice důležitá a vyplatí se do ní investovat svůj čas, i peníze. Jak ale najít správného seo konzultanta? Jak zjistit, kdo vám opravdu dokáže pomoci?

  • Zkušenosti – nenechejte se zlákat lákavou finanční nabídkou začínajících konzultantů. Nabídnou vám sice nízkou cenu, avšak jejich zkušenosti jsou v mnoha případech zkrátka nedostatečné. Za své peníze tedy nedostanete tak kvalitní služby, jaké byste si představovali.
  • Reference – čtěte poctivě reference, recenze a zkušenosti ostatních klientů. Neváhejte také navštívit weby, které daný konzultant spravovat, na základě toho si uděláte o jeho práci ten nejlepší obrázek.
  • Místo působení – co naopak důležité opravdu není, tak místo působení konzultanta. Všechno se dnes totiž dá řešit emailem, nebo telefonicky, záleží, co vám více vyhovuje. Není však potřeba jezdit na osobní schůzky ani nic podobného, je tedy jedno, jestli se vy a odborník nacházíte na druhé straně republiky, nebo ve stejném městě.

seo analýza

Náročný proces, který nelze podcenit

Samotná optimalizace je velmi náročná, sestává totiž z návrhu klíčových slov, analýzy webu, psaní velkého množství PR článků a linkbuildingu. Proto už dopředu počítejte s tím, že bude potřeba navázat dlouhodobou spolupráci, protože jen tak dosáhnete viditelných a zcela dostačujících výsledků.