Firma 3D-tiskni.cz nabízí komplexní služby 3D tisku. Při tisku využívá nejmodernější technologie, které zajistí vaši 100% spokojenost s výsledným produktem. Tisková technologie FFF tiskne prototypy i funkční díly. Tiskárna W50 tiskne díly větších rozměrů bez toho, aniž by se musel model půlit. Díky uzavřené komoře tiskárna tiskne jak ze standartního materiálu, tak z materiálu průmyslového. Tiskárna je dvoutrysková a dokáže tisknout díly ze dvou různých materiálů zároveň.

výrobek 3d tisk

Tiskárna Deltiq 2, která využívá také technologii FFF, tiskne výrobky ve vysoké kvalitě, mají hladký povrch a jsou velmi přesné. Tisk může probíhat až čtyřmi materiály najednou. 3D tiskárna UNIZ IBEE využívá technologii SLA. Přesné výrobky vznikají díky UV vytvrzování tekuté pryskyřice. Zvládá především složité modely, které mají velké množství detailů. Zajišťuje hladký povrch 3D tisku a detaily vykresluje opravdu přesně a pečlivě. Na této 3D tiskárně se tvoří především designové prvky, ale také funkční prototypy. Zaměstnanci firmy 3-D tiskni.cz vám poradí jak model vytvořit, pomohou s volbou vhodných součástek nebo se správným designem výrobku.

3d tisk

Navštívit nás můžete na pobočkách napříč Českou republikou ve Zlíně, v Brně, v Olomouci, v Ostravě, v Praze a v Plzni. Poptávku můžete poslat přes web firmy, kdy se vám zaměstnanci do 24 hodin ozvou zpět. Jaké výrobky vám firma 3D-tiskni.cz nabízí? Vyrábí předměty od velikosti několika milimetrů. Tiskne prototypy i sériovou výrobu. Mezi nejčastější zákazníky patří automotive, strojírenství, design, elektro i hračky. Tiskne se barevně z několika druhů plastových materiálů, kdy má každý z nich zvláštní vlastnosti. Výrobky můžete mimo jiné poptávat například z polymléčné kyseliny, která je nejuniverzálnějším materiálem, z polyethylentereftalátu, který patří do skupiny polyesterů, z materiálu FLEXI, který je velmi silným a pružným materiálem, či z velice odolného nylonu.