Když začne sexuální život uvadat a začnou mít partneři problémy v intimních oblastech, je třeba najít příčinu problému a na tu se zaměřit. Jak na erekci?

Potřebujete podpořit erekci? Existuje hned několik způsobů, které musíte zkusit!

S věkem se mění mnohé a pánové často musí řešit ochabující erekci. Když to v intimní oblasti začne skřípat, není to nic veselého, ale naštěstí existuje řada způsobů, jak si pomoci. Erekci totiž můžete podpořit celou řadou způsobů a rozhodně to nejsou jen léky, které pomohou. Vsadit můžete samozřejmě na doporučované doplňky stravy nebo se můžete pokusit začít žít zdravěji. Právě zrychlená doma, nedostatek času na odpočinek a koníčky, málo pohybu a nezdravá strava, kouření nebo popíjení alkoholu, tyhle všechny faktory ovlivňují nejen to, jak se člověk cítí a jeho zdraví, ale i samotnou erekci. Vsaďte proto na zdravější potraviny nebo začněte cvičit. Erekci budete mít zase brzy zpět.

šťastní milenci

Zkuste vybrat ty správné potraviny

Trápí vás podpora erekce? Pokud se zaměříte na zdravější životní styl, začnete vhodně jíst, omezíte alkohol a cigarety nebo si zajdete občas zacvičit, už vás tohle téma nebude muset trápit. I když samozřejmě někdy je špatná erekce jen příznakem nemoci, není tomu tak ve většině případů. Ono stačí, když se více uklidníte, začnete se sami sobě věnovat a budete si vybírat i ty správné potraviny. Podpořit erekci umí i některé potraviny a vhodný je dokonce i kofein. I když to neznamená, že se před sexuálním výkonem musíte nalévat několika hrnky kávy, jedna dobrá káva nebo kvalitní čaj pomohou. Mezi potraviny, které podporují erekci dále patří borůvky, kakao, celozrnné výrobky, ořechy a zejména vlašské ořechy, česnek nebo špenát. Také o mořských plodech se hovoří jako o afrodiziaku.

muž a žena

Hlídejte si váhu a v noci se vyspěte

I zdánlivé maličkosti jako je například dostatek spánku, mají vliv na sexuální činnost a na erekci. Pokud vás tento problém provází, měli byste v noci klidně spát. Pozor si dejte rovněž na stres a rozčilování. Velkým problémem ale může být i tělesná hmotnost. To souvisí samozřejmě i s nezdravým životním stylem, proto se snažte sportovat nebo více chodit, a pokud trpíte nadváhou, zkuste dát pár kilo dolů. Určitě se budete cítit mnohem lépe a to i v intimní oblasti.