Když jsem byla malá, vzpomínám si, že naše babička připravovala několikrát do roka domácí sirup. Jednou to byl sirup citrónový, jednou malinový a v létě připravovala sirup z květů černého bezu. Nikdy ji nenapadlo, že by šla do obchodu a koupila si láhev něčeho, co je jen naplněno cukrem a chemickými barvivy a dochucovadly. Vždy si dávala záležet na tom, aby v sirupu bylo dostatek ovoce, nebo květů tak, aby dokonale vynikla chuť a nebylo ji třeba ničím vylepšovat. Takto by se měly vařit, či připravovat sirupy. V malém množství a z poctivých surovin. Bylo mi moc líto, že jsem si nezapsala recepty babičky a že si nemůžu podobnou dobrotu doma připravit. Až jsem objevila obchod, kde se dá domácí limonáda zakoupit! A to v tolika různých příchutích, že nebudete vědět, kterou si vybrat. Ještě budete mít doma polovinu lahve a už vás bude lákat vyzkoušet další a další příchuť.

citronové limonády

Připravit doma limonádu z našeho sirupu je velmi snadné. Vaše letní osvěžení je na dosah ruky, stačí si jen vybrat a objednat.

Domácí sirupy jsou vyráběny podle odzkoušených receptur a jsou nejen poctivě vyráběny, ale i poctivě zabaleny. Žádný nevzhledný plastový obal se nemůže vyrovnat krásné skleněné a originální láhvi. Díky tomuto nádhernému balení se v žádném případě nemusíte stydět přinést domácí sirup s sebou na návštěvu, jako pozornost hostitelům, nebo jej dát svým blízkým, přátelům nebo kolegům jako dárek. Na jeden problém však narazíte. A to na to, jakou vybrat příchuť! Výborné jsou totiž všechny a rozhodování není snadné. Vyzkoušejte jich co nejvíce, než si vyberete svého favorita!

domácí limonáda

Do domácích limonád z poctivých surovin se zamiluje celá rodina. Ve vaší rodině už bude domácí sirup navždy velkým konkurentem láhvi vína, kterou si dopřáváte u večerního sledování televize. Sirup je lepší! Na něm si pochutnáte i s dětmi.