Co vás zajímá nebo co vás baví? Já si myslím, že je opravdu mnoho oborů a dalších věcí, o které se člověk může zajímat. Já jsem se třeba vždycky zajímala o novou módu a o design. A velmi mě bavil design. Bavilo mě, když jsem mohla třeba něco navrhnout anebo nakreslit. Jako dítě jsem velmi ráda kreslila a malovala. Navíc taky jsem ráda malovala portréty. Nikdy nezapomenu na to, jak jsem vždycky chtěla, aby moje maminka anebo babička seděly, abych je mohla nakreslit. Musím říct, že já je asi hodně naotravovala, protože kolikrát mi řekly, že už je tohle nebaví.

Design je o barvách.

Jenomže já jsem chtěla malovat, tak mi většinou babička vyhověla. Já musím říct, že mám asi patnáct portrétu mé babičky. Nicméně ale design mě nepřestal vůbec bavit. Baví mě doteď, takže je logické, že jsem se dala taky na střední designovou školu. Mám vystudovanou sice už reklamu, ale design mě prostě baví, takže jsem ráda, že jsem se na tu skvělou a žádanou designovou školu dala.

Design se nachází opravdu ve všem.

Nyní pracuji pro jednu firmu a navrhuji skříně. Také chci, aby to byl opravdu skvělý design Krekrrr. Nenavrhuji totiž úplně obyčejné skříně. Protože dnešní skříně jsou jako jedna a ta samá. Tak jsem si řekla, že když změním nějaký design skříně, že to bude lepší pro oko. A taky že bylo. A musím říct, že jsem vyhrála druhé místo na jedné prestižní design soutěže. Ani nevíte, jak mě to potěšilo a od té doby si dávám opravdu velmi záležet na své práci. Protože když jsem měla velký úspěch, tak očekávám další. Myslím si, že taky další a designové kousky budou taky populární. Takže vím, že designu se nikdy nevzdám a budu v tom pokračovat co nejdéle. Design je moje vášeň a je u toho taky velká volnost. Nemám tam nic pevně dané, a to se mi hodně líbí. Volnost a představivost v práci je přesně pro mě. A vy máte něco, co vás na designu zajímá anebo líbí?