Počítače jsou v dnešní době už skoro nezbytné pro život. Kdo počítač nemá, ten působí poněkud divným dojmem, a kdo ho nevyužívá, ten je vážně divný. Určitě jsou mezi námi i takoví lidi, ale mezi takzvaně lepší společností je nenajdete, spíš se jedná jenom o někoho, kdo se živí rukama a vymoženosti výpočetní techniky nevyužije, nebo o sociální případ, který si počítač nemůže dovolit, nebo o nějakého seniora, který už pořízení něčeho takového nepovažuje za důležité, protože se bez výpočetní techniky obešel po většinu života a na stará kolena už necítí potřebu na tom něco měnit.mozek na počítači
Normální lidi už dneska počítač potřebují. A když si ho chtějí koupit na Berounsku, často spoléhají na pc Beroun. Právě tady jim totiž můžou odborníci nabídnout přesně to, co je lidem zapotřebí. Nabízejí tady prvky od všech předních světových výrobců a každému tu tedy dokážou nabídnout přesně to pravé. Dokážou tu splnit jak požadavky zákazníků na výkon, tak i na cenu, vyberou tu pro každého vhodný hardware a software, na přání zákazníka mu to, co si pořídí, odvezou i na místo určení a tam mu to zprovozní, všechno vysvětlí a klidně i zaškolí obsluhu.
A pokud se pak něco pokazí, zajišťují tu i rychlý a spolehlivý záruční i pozáruční servis. Menší závady odstraní na místě, větší problémy v provozovně do 24 hodin. Každý zákazník se tu přitom dozví cenu opravy předem, a opraví jak počítače a notebooky, tak i periferie, tiskárny a scannery. O tom, že je zjištění samotné závady zdarma, ani nemluvě.vnitřek počítače
Tento podnik je tedy dokonalý. Každému tu nabídnou to, co potřebuje, a každému tu také kdeco opraví, pokud je nějaký problém. Většinu zboží dodají do druhého dne a nabízejí i servis u zákazníka do druhého pracovního dne, a to lidem jen tak někdo nenabídne.
A když tak někdo nemá počítač, stačí se nad sebou zamyslet. A už zítra může být jako všichni ostatní takzvaní normální lidé.