Také vám při cykloturistice více vyhovují bavlněná trička, nežli trička v podobě dresu, která těsně přiléhají na tělo, a navíc jsou ušita ze syntetického materiálu? Těch výhod bavlny je víc, především dámské tričko bez potisku https://www.armytrika.cz/ostatni/bez-potisku/ volnějšího střihu je více vzdušné a dobře izoluje pokožku od teplého vzduchu, a zároveň se v něm necítíte příliš stažení a upjatí. Vzdušnost zkrátka k cyklistice patří, alespoň k té rekreační.

bílé tričko

Cykloturistika je také sport, který můžete provozovat prakticky kdekoli, a s nímž také užijete spoustu zábavy. A sice nejen přímo v terénu při jízdě, ale také v místech odpočinku, kdy se zastavíte a promýšlíte další program dne. V tomto směru máte možnost vaši cyklistickou výpravu vyzdobit tričky s potiskem a odlišit se od ostatních lidí, které na trase míjíte, anebo od místních obyvatel.

trička na ramínkách

Kde všude budete viditelní

V obchodech – k cykloturistice patří nakupování potravin, které ukládáte do cyklobrašen a máte je k dispozici na výletě ve formě svačiny. Jakmile vstoupíte do obchodu ve větším počtu, např. jako cyklistická parta osmi lidí, budete ihned středem pozornosti, zvláště pak, bude-li potisk na tričkách vtipný a zábavně pojatý.

V restauracích – ještě většího zájmu se možná dočkáte v restauraci na obědě, případně při posezení venku pod slunečníky. Tam totiž budete sedět a budete lidem na očích delší dobu. Dobře navržený a zhotovený potisk se může stát pro mnoho dalších lidí inspirací k podobné tvorbě.

Na křižovatkách silnic a cest – tam se navzájem potkávají cyklisté a chodci a míjí se tu také s automobily, takže opět další možnost, jak o sobě a o potisku na tričkách dát vědět.

Na přírodním koupališti – cyklisté se občas zastaví u přehrady nebo na pískovnách, kde se mohou vykoupat, a za vhodného počasí se vás tu všimne opět řada lidí, pro něž se můžete stát inspirativním životním stylem.