Stěhování je vždy náročné a jen málokdy se obejde bez komplikací. Co teprve, pokud stěhujete větší předměty, jakými jsou například stroje. Čeká vás stěhování firmy, dílny či fabriky a vaše vybavení se do běžného stěhovacího auta nevleze nebo je na něj příliš těžké. S tím vším si však dokáže poradit specializovaná firma na stěhování strojů.

Jsme profesionálové ve svém oboru. Vaše stroje jsou v našich rukou v bezpečí. Zaručíme vám kompletní servis, a to od odpojení stroje po jeho následné znovuzapojení v novém prostředí. Stěhování se tak pro vás stane věcí čistě oficiální, na kterou budete dohlížet pouze zpovzdálí. Všechny nepříjemnosti a problémy vyřešíme za vás. Vaším úkolem bude pouze nasměrovat vaše zaměstnance na nové místo výkonu práce, kde na ně již budou čekat plně funkční stroje.

stěhování strojů

V naší kompetenci je také stěhování daleko většího zařízení, jakými jsou i výrobní linky. Výrobní linku odpojíme od elektrické sítě, bezpečně zabalíme a převezeme na místo určení. K přesunu používáme nejmodernější techniku a naši zaměstnanci jsou pro vykonávanou práci plně zaškolení.

výrobní linka

A jak naše práce v reálu vypadá? Prvním a velmi důležitým krokem je samotná příprava. Terén si zmapujeme, všechny stroje přeměříme a prověříme možné způsoby jeho přenosu z původní budovy. Díky důkladné přípravě tak máme v den přepravy k dispozici veškeré nářadí, nástroje i techniku, kterou budeme potřebovat použít, je tedy minimální šance, že by mohlo dojít ke zpoždění. Následně veškeré stroje profesionálně odpojíme od elektrické sítě a zabalíme do krabic, lepenky a dalších různých obalových materiálů tak, aby při přenosu či přepravě nedošlo k jejich poškození. Následuje bezpečné přenesení z původní budovy a převoz na vámi určení místo. V nové lokalitě veškeré stroje a vybavení postavíme na přesně daná místa, vybalíme a uvedeme do původního stavu včetně zpětného napojení na energie. Vaši zaměstnanci či vy osobně tak můžete přijít k hotové práci a začít se tak věnovat té své.