hcete začít sportovat? Na tak věřte nebo ne, ale tohle je velmi skvělí nápad. Jen si vybrat sport, který vás bude bavit a můžete začít. Ale pro jaký se rozhodnout? Máte opravdu z čeho vybírat a teď už se to nerozděluje na mužský a ženský sport. Například je spousta žen která dělá sport, kteří dřív dělali pouze muži a věřte, že v něm opravdu vynikají. Jen si musíte u jasnit v čem chcete tedy vyniknout vy. Musíte si vybrat správně, protože začít dělat sport, který vám není blízky a hlavně vás nebaví, nemá vůbec žádnou cenu. Investujete do něj čas, který vám už nikdo nevrátí a to nemluvím o financích. Jelikož některé sporty můžou být i finančně nákladné. 

sport

Vem te si třeba takový hokej. Je opravdu finančně nákladný. Ve směs než začnete, tak si můžete, nebo máte tu možnost věci vypůjčit. Ať už od známých a nebo přímo v půjčovně, dále si věci taky ,můžete koupit levněji například na bazaru. Až po té, když uvidíte zda vás hokej bude bavit, tak si můžete pořídit lepší výzbroj. Lepší hokejku, nové brusle, chrániče a další k tomu potřebné věci. Já si osobně myslím, že velké finance vrážet do něčeho, co nevím jestli mě vůbec osloví nemá cenu a stejně to platí u dospělého člověka a hlavně i u dětí. Děti, když chtějí sportovat tak sami ještě nevědí co to všechno obnáší a zda vůbec budou ve vybraném sportu pokračovat. Dobře víte jak to děti mají, raz je baví támhle to a potom tam to. 

sport

Děti hlavně musíme ke sportu vést mi. Bude to na nás, už jen proto, že budou potřebovat podporu, kterou mi jím dáme. Budeme je vozit na tréninky, zápasy. Ohledně zápasu, jsme to mi rodičové, kteří budou stát v hledišti a fandit dítěti a týmu. Musíme jim ukázat že jsme na ně pyšní, i když se jim nebude dařit. Podpora je důležitá. Pokud je vybraný sport bavit nebude, nezoufejte. Máte opravdu z čeho vybírat. A nejlepší je když se stále budou zdokonalovat a mi budeme nesmírně pyšní a klidně si vybudují kariéru. Tohle všechno budete muset absolvovat a ono se vám to vrátit v dětské radosti. Taje pro nás rodiče nejdůležitější.