Jaké styly fungují každý den?

I když je pro nás poměrně snadné najít šaty pro elegantní párty v hotelu nebo na ples, problém je to, abychom je mohly nosit každý den. Je pravda, že ne vždy víme, co hledat, abychom vypadaly dobře. Každý den chodíme do práce, někdy na rande, do obchodu. Jaké šaty byste si tedy měly zvolit, abyste to nepřehnaly a nevypadaly směšně? V tomto ohledu je velmi důležité zvolit správný styl oblékání.
modré šaty

Volné šaty odvedou velkou službu. Pokud chcete vaši postavu ještě více zdůraznit, můžete si vzít opasek nebo je svázat lehkou dekorativní páskou v podobné nebo kontrastní barvě. Každý den můžete doplňky měnit. Těsné šaty obvykle nejsou příliš pohodlné a když jdeme do práce nebo vyzvedáváme dítě ze školy, je pohodlí důležité.

Vzor – je nutný?

Mnoho šatů určených pro každodenní nošení má vzory. Někdy geometrické, někdy je to jen květinový motiv. Musí mít šaty nutně vzor? Rozhodně ne. Pokud tomu nechcete věnovat tolik pozornosti, můžete se rozhodnout pro šaty v plné barvě, nebo jen decentním motivem. Takové šaty fungují nejlépe v zimě, když to obvykle nechceme přehánět, pokud jde o vzory a barvy.

Toto pravidlo se však vůbec nevztahuje na léto a jaro. Pak stojí za to koupit si šaty se vzory, a to jak maxi, tak i kratší. Pouhé oblečení takovýchto šatů nám může pomoci cítit se lépe. Léto nás navíc vyzývá k určitému šílenství, pokud jde o vzory a barvy, tak se klidně odvažte.
žena v šatech u stromu

Z jakého materiálu by měly být naše šaty pro každý den?

Když si vybíráte každodenní šaty, nesmíte zapomenout vybrat ten správný materiál. Jsou saténové nebo smyslné krajkové materiály vhodné pro ležérní šaty? Rozhodně ne. Nejlepší je zaměřit se na utlumené, praktické materiály. Mimo jiné v bavlně, která je skvělá pro každodenní použití a příliš nevyčnívá. Navíc je to přírodní, prodyšný materiál, který nám zaručuje pohodlí na každý den. Příliš třpytivé nebo rafinované materiály by nemuseli být vhodné pro každodenní příležitost.