Kabelky sem, kabelky tam. Znáte ty filmy, ve kterých se otevře dámská šatní skříň a naskytne se vám pohled na celou stěnu obloženou drahými značkovými kabelkami? Tak přesně takovou vášeň ve vás vzbudí batohy od prodejce Nová kabelka.

Dámské batůžky Nová kabelka jsou tou nejlepší a nejpraktičtější alternativou ke klasickým kabelkám. Nejen, že je stále můžete nosit v rukou, jako jste byla zvyklá u své kabelky, ale především je můžete nosit na zádech. Vaše ruce tak budou volné. Můžete s nimi pracovat, nést tašky, tlačit kočárek, hrát si s dítětem, jíst, nakupovat, zkrátka cokoliv. Už nikdy vám nebude kabelka zavazet při výkonu vaší činnosti.

žena batoh

Jste vášnivou cyklistkou? Dejme si ruku na srdce, že klasický cyklistický úbor se sportovními doplňky nejdou dohromady s pracovní schůzkou či pozvánkou na rande. Chcete vypadat atraktivně ve všech situacích, a to i na kole. Zapomeňte na sportovní batohy, které nejdou k vašemu outfitu, nebo na vaše klasické kabelky, se kterými se zkrátka bicykl řídit nedá. Pořiďte si elegantní dámský batůžek, se kterým se už nikdy za svůj vzhled na projížďce nebudete muset stydět.

kolo louka

Dámské batůžky jsou především praktické. Jsou prostorné a kvalitně zpracované. Hodí se jak do města do kavárny, tak do přírody či na výlet. Jejich všestranné využití vám ušetří peníze za několik batůžků či kabelek pro různé příležitosti. Nevláčejte mobilní telefon a peněženku jen tak po kapsách. Jednak je to dost nepraktické a hrozí jejich poničení, jednak to nepůsobí dobrým dojmem. Uschovejte své cennosti do kvalitního dámského batůžku, kde se jim nic nestane, nebudou vám zavazet a budete je mít vždy po ruce. Nová kabelka nabízí luxusní dámské batůžky, které ještě po mnoho generací nevyjdou z módy. Snoubí se v nich elegance a praktičnost. Všechno, co potřebujete, mějte vždy na svých zádech.