Jaké jsou rozdíly

Venkov

Klid

Nejezdí zde mnoho aut, tudíž zde není ani častý smog. Nedrnčí Vám barák od projíždějící dopravy. Nenachází se zde veliká nákupní centra. Sklady jsou většinou o kus dál, takže kamiony a veškerá doprava neprojíždí skrz. Lidí venku moc nepotkáte. Více než lidi tu můžete zaslechnout štěkot psů, kokrhání kohouta a mňoukání koček.
bílé střechy

Doprava

Pokud si nevystačíte s menším obchůdkem (který se zde nemusí nacházet), tak si budete muset dojet do centra. Jelikož dopravou na vesnici se myslí autobus či vlak, tak nepočítejte se spojem každou půl hodinu. Jezdí zde spíše jednou za dvě hodiny, ale někde jsou i delší časové intervaly. Je tedy dobré mít v rodině automobil, který budete využívat na cesty. Pravděpodobně se nechcete tahat s velkými nákupy autobusem nebo vlakem. Zvlášť pokud se zastávky nachází daleko od Vašeho domova.

Bydliště

Nenachází se zde paneláky, takže lidé bydlí v domech nebo bytovkách. Častější jsou ale samostatné rodinné domky. K nim patří i zahrada. Ta je výhodou, pokud chcete v létě grilovat, mít bazén nebo si postavit garáž či něco jiného. Pro milovníky květin a přírody je to také výhoda, protože si zde mohou zasadit stromky, pěstovat květiny a jiné věci. Výhodou zahrady je i to, že nemusíte v obchodě pravidelně kupovat zeleninu a ovoce, protože si to všechno můžete vypěstovat samostatně.
kancelářské budovy

Zvířata

Díky velkému obydlí a zahradě k tomu si můžete pořídit zvířat kolik chcete a jaké chcete, jen si musíte předem promyslet, zda se o ně zvládnete finančně postarat a také zda na všechnu zvěř budete mít čas.

Centrum

Ruch

Pokud máte rádi rušno, tak je to pravé pro Vás právě v centru. Na ulici budete neustále někoho potkávat a jen málo kdy se Vám stane, že nikoho nepotkáte. Auta zde jezdí neustále. I v noci.

Bydliště

Málo domů, hodně paneláků a bytovek. Jestliže jste spíše panelákový typ, tak budete mít jistě na výběr z velkého množství.

Doprava

Městská hromadná doprava a spoj každých deset minut. Více pracovních míst. To jsou výhody bydlení.