Každá společnost musí mít své sídlo. Každé sídlo firmy musí být vždy pravdivě zaregistrováno a nesmí v ničem lhát. Musí mít uvedené jen pravdivé informace a sídlo firmy musí jít lehce vyhledat na internetu a být dostupné komukoli. Pokud se firma nemá čeho bát, tak jí to může být jedno a veřejné informace jí vůbec vadit nemusí. Navíc se firma nemusí bát, že by byly její informace nějak zneužité. To vůbec ne. Jen tím spíše poukazuje, že firma je poctivá a nemá co skrývat, jde takzvaně s kůží na trh. Takové firmy mám ráda, když nic netají a jsou spravedliví ke všem. Navíc správná firma ví, jak si udělat kvalitní a lichotivou reklamu a tyto údaje jsou opravdu to pravé ořechové.

Sídlo firmy musí být jasně psané

Jednou jsem se ale setkala s něčím nemilým. Na internetu jsem si koupila nový mobilní telefon. Byla jsem z něj nadšená, ale za dva dny mobil selhal. Nějak se rozbil, byl to nejspíš vadný kus. Ihned jsem začala hledat informace o firmě, včetně jejího sídla. A měla jsem štěstí, že firma měla sídlo ve vedlejším městě. Ihned jsem se tam vypravila i s mobilem. Bohužel jsem ale byla odmítnuta s tím, že mi prý mobil spadl, což nebyla vůbec pravda. Byla jsem velmi smutná a naštvaná, protože mobil nebyl zrovna levný. Ale neměla jsem v plánu to tak nechat. Všechno jsem dala k právníkovi, který do týdne mou věc vyřešil. Spor jsem vyhrála a byla jsem ráda, že mi byly vráceny všechny peníze. Sice jsem zaplatila právníkovi peníze, ale to bylo opravdu jen malinko, oproti tomu, o co bych přišla, kdybych se nebránila. Holt někdo to zkouší a někdy na tom i bohužel bohatne.

Sídlo firmy kdykoli vyhledáte.

Jsou ale firmy, které jsou skvělé a velmi poctivé. Třeba jedna kavárna a pekárna u nás. Moc ráda tam chodím, protože tam mají ty nejlepší snídaně, co znám. Nikdy nepohrdnu čerstvým koláčkem a bílou kávou. Vždy před prací si tam zajdu a o polední pauze taky. Mimoto tam je velmi příjemná obsluha, a tak není divu, že tam mají stále plno. Na nedostatek zákazníků si nikdo stěžovat nemůže. Pokud vás téma zajímá více, podívejte se sem na náš web.