Většina žen se snaží mít ve svém šatníku od každého druhu oblečení alespoň jeden kousek. Proto se muži tak často diví, že ženy mají plnou skříň věcí a často nemají co na sebe. Jelikož jsou ženy v odívání mnohem náročnější než muži, je důležité aby byl i ženin šatník rozmanitý – plný barev a stylu. A aby oděv podtrhl ženskou krásu, neměli by v žádném šatníku chybět šaty na všemožné příležitosti.

dámský šatník

Šaty se hodí snad na každou příležitost. Ať už ven s přáteli nebo kamarádkami, na oslavu, na party, ples nebo jen tak na letní procházku. Stylů šatů a materiálů, ze kterých jsou vyrobené, je nepřeberné množství a je na každé ženě, v jakém stylu se najde a jaký jí bude pohodlný. Nebojte se různých délek, barev a vzorů. Šaty by měli zaujmout a především podtrhnout vaši ženskost. Jaké šaty by tedy neměli v šatníku v žádném případě chybět?

V první řadě byste měla mít v šatníku šaty na běžné nošení. Ideálně v délce po kolena na ramínka a vzdušné, vhodné na jarní letní den i do chladnějších jarních a podzimních rán. Spousta žen má těchto šatů vícero, aby je mohla střídat. Dalšími šaty, které byste měla mít jsou maxi šaty. Při troše pečlivosti ve výběru zjistíte, že sluší téměř každé postavě. Jsou pohodlné a hodí se na vícero příležitostí. Pokud pracujete ve formálním oděvu, pak by u vás neměli chybět ani formální šaty, které vypadají dobře na každé pracovní schůzce i v kanceláři. Nebojte se experimentovat. Můžete zvolit i neležérní šaty s formálním sakem a hned máte slušivý oděv.

plesové šaty

V neposlední řadě by vám neměly chybět šaty na ples https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/plesove-saty/, které můžete pořídit jak na internetu, tak v kamenných prodejnách. Dobrou volbou je ale také si tyto šaty vypůjčit. Většinu žen totiž krásné dlouhé róby po jednom nošení omrzí a málokdy si je vezmou na ples nebo nějakou významnou událost 2x po sobě. Proto při půjčení můžete vybírat z opravdu nádherných kousků a pokaždé si vybrat něco jiného. Nikdy ale nic nezkazíte tím, když budete mít ve své skříni alespoň jedny plesové šaty pro strýčka příhodu.