Máte rádi design? Vyhovuje Vám modernější styl anebo dáváte přednost věcem, které vypadají starší, než třeba ve skutečnosti jsou? At už jste se rozhodli jakkoliv, musím Vás upozornit, že ani jedna z těch variant, ani jedna odpověď, není špatně. Každému zkrátka vyhovuje něco jiného. Ostatně, kdybychom všichni na světě měli rádi stejné věci, nebyla by to trošku nuda? Pokud patříte do skupiny lidí, kteří dávají přednost staršímu stylu, věděli jste, že si můžete pořídit například krásné malované kredence, se kterými si rázem budete připadat jako v pohádce? Ano, je to možné, protože když se na ně člověk podívá, tak se mu hned vybaví pohádková chaloupka uprostřed lesa s kouzelným dědečkem nebo babičkou.

spizirna_kredenc_kuchyn

Mají totiž krásné barevné vzory. Nejenže se tyto kredence objevují často v pohádkách nebo starších filmech, ale je klidně možné, že se mezi Vámi najde někdo, kdo měl babičku s dědečkem, kteří měli takhle krásně malovaný nábytek. Nevím, jak Vy, ale osobně dávám přednost právě staršímu designu, má své kouzlo. Má v sobě kouzlo vzpomínek, svojí typickou vůni..Je na nich vidět práce, kterou si s tím člověk dal, než to vyrobil – staré české poctivé řemeslo.

V dnešní uspěchané době, kdy se všichni za něčím ženeme, skoro vše se vyrábí sériově. Je jen málo lidí, kteří sériovou výrobu nedělají a díky nim řemesla stále ještě nezanikla. Při pohledu na tyto kredence, Vám hned probleskne hlavou, že je to opravdu poctivá práce. Co kus – to originál. Každý kredenc má své kouzlo. Tento skvost se bude skvěle hodit na Vaší chalupě, kde trávíte všechen svůj čas se svými milovanými.

chalupa_pohoda_nabytek

Pokud na Vaší chalupě nemáte kamna, ale starou pec, ve které každé Velikonoce pečete mazance, tak je to přesně pro Vás. Pravda, možná si nejste jisti, zda se Vám investice vyplatí, ale na druhou stranu, nábytek není položka na každodenním nákupním seznamu. Každá poctivá práce, musí být odměněna. Opravdu to stojí za to, myslím, že větší poklad jste neviděli!