Na poli redukce váhy se každý musí srovnat sám se svými výsledky, rozhodnutím a následným opatřením. Je pravdou, že ženy bohužel mívají daleko větší problémy s váhou než muži. Ti to většinou začnou řešit, až když je lékař postraší vážnou nemocí nebo jejich zdravotní stav se začne horšit. Někoho zastaví rostoucí břicho a přirozeně někomu zase ani tak moc nevadí. Ženy díky svým věčným dietám si dokážou zpomalit tak metabolismus, že místo aby znatelně ubíraly na hmotnosti, tak to vede k pravému opaku. Muži jsou většinou od těchto rádoby pokusů ušetřeni, tudíž hubnutí jim půjde daleko lépe než ženám.

Ruka, která signalizuje, stop rostoucímu mužskému bříšku

Dieta sestavená na míru, která zabírá

Také má další plus, že se může stát východiskem pro změnu životního stylu, pokud ovšem dokážeme udržet svůj jídelníček ve zdravé rovině. A rozhodně to není o tom, že se bude jíst jen zelenina. V podstatě se skládá ze tří fází, které když se dodrží, tak je to jedině dobře jak pro tělo, tak pro toho, kdo se rozhodl vyhlásit válku své váze. Jmenuje se proteinová, ale také je známá jako keto dieta, ketonová nebo bílkovinová a má ještě další mnohé názvy. Není to žádná novinka, která způsobila převrat na trhu. Její působení je známé již desítek let, a dokonce je uznávaná i lékařskou vědou. Není ani divu vždyť přináší slušné výsledky během prvních týdnů a měsíců. A přitom je to tak jednoduché. Sestaví se přesně na míru, jelikož každý člověk je jiný a jeho návyky nebo pohyb je také úplně odlišný. A můžeme se pustit do boje s tukem.

Mističky s různými druhy zeleniny a ovoce

Speciálně upravená strava

Zpočátku to skutečně jinak nepůjde než vstoupit do připraveného jídelníčku, který se skládá ze správně sestavených plnohodnotných jídel. Výhodou je, že zasytí, takže člověk nemá hlad a ani chutě na sladké. Prodietix nabízí možnost si sestavit vše podle svých vlastních chutí, ale ve zdravé formě, aby odpovídala dietnímu programu. Když se budeme držet podle stanovených norem, tak po skončení získáme nejen pěknou postavu, ale dobrý základ pro to, abychom si ji i udrželi a rozhodně nebudeme hladovět, což je další dobrá zpráva.