Proměna jako z pohádky

Koupili jste si nový byt či dům, ale je nezařízený nebo nevypadá tak, jak byste si představovali? Rádi bychom nabídli své služby, protože nikdo nenabídne lepší bytový design lépe než my! Postaráme se o to, abyste získali přesně takový prostor, o jakém jste kdy snili.

Jako první se pobavíme o všech prvcích, které byste si ve svém prostoru představovali. Určitě také probereme barvy, motivy nebo představu o doplňcích a osvětlení. Následně zpracujeme precizní 3D vizualizaci – právě zde budeme pracovat přímo s prostorem, který se bude upravovat. Už ve vizualizaci zadáme právě přesné barvy, a určitě můžeme zadat i materiálové řešení – abyste viděli, jestli se do prostoru budou hodit spíše tmavší či světlejší barvy, dřevo nebo jestli volit spíše nějaké moderní lesklé materiály.

krásné interiéry

Naši pracovníci patří mezi velmi zkušené, a nabídnou tak možnost se podívat do nového bydlení dříve, než bude vůbec hotové. Nahlédněte do svého obývacího pokoje, který může být propojen s kuchyní nebo například s jídelnou. Ať už chcete tradiční vzhled nebo třeba nějaký extra moderní, pak jsme vám k dispozici.

Stejně tak připravíme ložnici, protože právě tato místnost je tou nejdůležitější v bytě. Klid pro spánek je základem dobrého života, a proto se v ložnici musíte cítit maximálně příjemně. Jaké si tam představujete osvětlení, postel či noční stolky? Jsme schopni zadat i závěsy nebo třeba přehoz přes postel, abyste měli jasnou představu.

nová kuchyně

Pro děti jen to nejlepší

Pokoje pro děti či teenagery jsou většinou tím nejnáročnějším. Musí v nich být důležité prvky, avšak také musí svého obyvatele zaujmout, a s tím si designéři nejčastěji lámou hlavu. Ale nebojte se, dlouholetá praxe a sledování trendů povedou jistě k tomu, že budou vaše děti naprosto spokojené a budou si svůj pokojíček užívat.